Levný podnájem

Musím říct, že únik vody Kanalizace-instalateri je velmi nepříjemný. A tohle bohužel znám z vlastní zkušenosti. Byla jsem nastěhovaná nově v novém bytě, protože jsem se rozešla se svým přítelem, takže je logické, že z našeho společného bytu musím odejít. Neodcházela jsem velmi ráda. Protože přítele jsem měla stále ráda, ale on mě podvedl. Takže je logické, že s ním samozřejmě nezůstanu. A tak jsem si během dvou měsíců našla nový byt. A byla jsem opravdu ráda, že jsem si našla levný podnájem. Až tomu jsem sama nemohla uvěřit, jaké mám štěstí, takže jsem se tam samozřejmě ihned nastěhovala. A byla jsem ráda, že mi můj bývalý přítel pomohl se stěhováním. Takže mi do nového bytu pomohl nastěhovat všechny mé věci. Alespoň tohle jsem na něm oceňovala. Jinak to byl pěkný zmetek. V novém bytě jsem bydlela dva či tři měsíce, když mi začala unikat voda. Únik vody je velmi škodlivý.

Opravář je na místě.

Měla jsem ihned zničenou podlahu. Moje podlaha byla plovoucí, takže únik vody ji opravdu zničil. Byla jsem z toho nešťastná. A potom mi začalo docházet, proč byl tento nájem v bytě tak levný. Ono tam je asi špatné nějaké potrubí. Takže samozřejmě jsem si musela volat instalatéra. Byla jsem ráda, když instalatér mi všechno vysvětlil.

Vodu mám ráda v bazénu.

A prý teplo chyba úniku vody je na majiteli tohoto domu. Takže jsem ihned volala majiteli, aby můj byt šel nějak opravit a zkontrolovat. Majiteli bytu se samozřejmě moc nechtělo, ale nakonec přišel. A byla to jeho povinnost. Takže udělal nějakou kontrolu. Taky si sehnal svého vlastního instalatéra. Takže oba dva prošli celý můj byt a všechno zkontrolovali. A všechny závady na potrubí opravili. Takže jsem ráda, že mi už únik vody nehrozí. Tedy alespoň v to doufám. Protože mám zničenou podlahu, kterou mi bohužel už nikdo nechtěl proplatit. Tak jsem ale poučená, že všechno levné nemusí být dokonalé.

Publikováno v Nezařazené