Jaké zvolit jméno pro vaše webové stránky?

Mít perfektní webové stránky je velmi důležité, především, pokud slouží pro účely vašeho podnikání. Často je to prví věc, kterou zákazníci uvidí ve spojitosti s vaší firmou, a tím pádem samozřejmě chcete, aby byly vaše webovky dokonalé. Pokud si nejste jisti, jak správně vytvořit webové stránky se vším všudy, určitě se obraťte na profesionální služby z oblasti tvorby webových stránek. Sice si za tuto službu zaplatíte, ale je nezbytné, aby vaše stránky působily důvěryhodně a reprezentativně. Firmy, které tyto služby nabízí, mají dlouholeté zkušenosti s webovými stránkami a budou přesně vědět, co potřebujete. Pro takové služby ve Zlínském kraji můžete využít tvorbu webových stránek Zlín. Jak ale tedy nastavit jméno pro vaši webovou stánku? Řiďte se několika následujícími pravidly.

internet

Pravopis

Název by měl být spisovný a samozřejmě pravopisně správný. Vyhněte se názvům v podobě slangových výrazů nebo snad vulgárních. Název by měl obsahovat slova, která opravdu existují, nic vymyšleného.

Vhodná délka

Krátký název webové stránky je rozhodně lepší, než sáhodlouhý nápis. Zkraťte proto svůj název co nejvíce, ovšem za předpokladu, že je v něm všechno důležité, co jste do něj chtěli dát.

apple

Bez znaků a numeriky

Není dobrý nápad, abyste do svého názvu zahrnovali číslice, speciální znaky jako hvězdičky, pomlčky, čárky a podobně. Stěžuje to vyhledávání webové stránky a ten, kdo ji vyhledává, má větší pravděpodobnost, že udělá v psaní chybu, nevyhledá mu to vaše stránky a bude zbytečně rozladěný.

Buďte originální

Pokuste se dodržet všechny předchozí body ale zároveň buďte originální. Udělejte si průzkum názvů webů, které se týkají podobných témat a snažte se od nich odlišit. Váš web musí být originální, výrazný a zároveň snadno zapamatovatelný. Pravidel, které byste měli dodržovat, je více, ale tohle je základ, který potřebujete vědět. Větší podrobnosti nechte raději na těch, kteří vám budou celé webové stránky tvořit.