Láska na celý život

Vždycky jsem si říkala, co to přesně znamená láska. Byli jste někdy vůbec někdy pořádně zamilovaní? Já ano, a to docela hodně. A byla jsem dvakrát opravdu hodně zamilovaná, kde jsem ale potom jsem měla opravdu hodně zlomené srdce. A řeknu vám, že to taková bolest, že jsem se z první lásky vzpamatovala skoro rok. První velkou lásku jsem zažila, když jsem měla osmnáct let. A bylo to opravdu intenzivní a říkala jsem si, že taková láska musí vydržet snad navěky. A opravdu jsem si nedokázala představit, že by mě ten kluk opustila a já zase byla sama. Jenomže naše láska vydržela sotva půl roku.

Láska je pro mě důležitá.

Jenom že to byla první velká láska, takže jsem na tom byla opravdu hodně závislá. Ani nevíte, jak mě potom bolelo, když mě ten kluk odkopl. Navíc mě podvedl, takže jsem tuto zradu našla opravdu velice špatně a byla jsem z toho nešťastná, že jsem potom musela brát nějaké léky, abych byla klidnější. Potom jsem dva roky byla sama, potom jsem potkala jednoho kluka, do kterého se se zamilovala a on to mě. Opravdu byla to taky láska jako trám a láska jako na první pohled. A jenomže po roce a půl mě taky odkopnul, takže jsem to zase nesla opravdu špatně, kdy jsem zase brala léky.

Jsem stále zamilovaná.

A nevím jak vy, ale já jsem asi hodně citlivý člověk, který špatně snáší to, že ho někdo přestane milovat a potom ho navěky opustí. Byla jsem z toho velice nešťastná. Potom jsem byla raději čtyři roky sama nebo pět let, než jsem se potom našla svého přítele, se kterými jsem měla taky krásnou svatbu. A jsem s ním skoro třicet let a milujeme se, takže jsem velice ráda, že jsem konečně našla lásku svého života. Taky spolu plánujeme rodinu, takže mě čeká další láska a to mateřská. Mnoho lidí zažilo velikou lásku, ale taky velké zklamání, takže mnoho lidí prožilo taky velikou bolest. A to se týká vždycky taky velké lásky. A kolikrát jste byli vy zamilovaní? A jak jste potom nesli zradu, kdy vás vaše láska opustila?