Virtuální technika

Co byste řekli na to, kdybyste měli virtuální sídlo v Ostravě? Tohle, když nám představil pan učitel, že je to možné, tak jsem tomu vůbec nechtěla věřit. Vůbec jsem nerozuměla tomu, co to znamená mít virtuální sídlo v Ostravě. Tedy sice v Ostravě ano, Ostravu znám moc dobře. Do Ostravy dříve jezdil můj děda, když tam studoval. A potom když můj dědeček dostudoval v Ostravě, tak tam taky pracoval. A všichni víme, čím je Ostrava proslulá. To hlavně svým průmyslem a doly pro horníky. A můj dědeček tam pracoval celých dvacet osm let, než se přestěhoval do jiného města, kde nyní taky stále žije.

Vaše osobitá kancelář.

Ale tohle už je jiná kapitola. Proto, když jsem se učitele zeptala, jak to vůbec myslí, že existuje virtuální sídlo v Ostravě, tak mi řekl, že virtuální sídli je to, které není hmatatelné. A tohle sice chápu taky. Ale zajímalo by mě, jak budou návštěvníci chodit třeba do toho virtuálního sídla. Učitel mi řekl, že to funguje tak, že virtuální sídlo firmy v Ostravě jen v počítači anebo si to taky můžete pustit na mobilu a nebo na tabletu. Tohle to už záleží pouze na vás.

Je libo extravagantní sídlo?

Byla jsem docela překvapená. Tak už jsem si uvědomila, že vlastně doba jde dopředu a že všechno se modernizuje, tak taky už přeci nebudou obyčejné klasické kanceláře, kde se platí vysoké nájmy. Myslím si, že když si pronajmete virtuální sídlo firmy v Ostravě, tak ušetříte tak ti opravdu spoustu peněz za nájem. A když to tak vezmu, tak to všechno je logické. Mít ostravské virtuální sídlo https://kancelar29.cz/virtualni-sidlo-ostrava/ se vyplatí jak finančně, tak taky časově. Nemusíte stále sedět v kanceláři ve firmě, ale můžete svým klientům odpovídat vlastně odkudkoliv, když máte svou virtuální kancelář nebo virtuální sídlo. Podle mého názoru se to nesmírně vyplatí a jsme ráda, že na tohle někdo přišel. Doba a technika mě nikdy nepřestanou udivovat. A co byste udělali vy, kdybyste si mohli vybrat? Chtěli byste klasickou kancelář nebo už moderní virtuální sídlo?