Ukradený mobil

Mobilní telefon je pro mě něco, co už mám opravdu na denním pořádku. Jsou s mým telefonem pracuji, ale hlavně ho mám taky na zábavu a taky na spojení s rodinou. Vzpomínám si na jeden případ, na který opravdu moc nerada vzpomínám a je mi z něho ještě doteď ouzko. Koupila jsem si nový mobilní telefon, kam jsem si taky uložila telefony všech svých dětí a další různé informace, které jsem potřebovala. Jenomže co se nestalo. Jela jsem autobusem do práce, když v tom byla dopravní zácpa, tak mobilní telefon jsem rychle vrátila zpátky do kabelky a šla jsem se zeptat pana řidiče, jak to všechno bude dlouho trvat.

Cestování s mobilem není snadné.

A samozřejmě, než jsem se nadála, tak mobil z kabelky byl pryč. Absolutně nechápu, kdo to mohl udělat, když autobus bylo asi patnáct lidí. Bylo mi úplně trapně se někoho ptát, kdo mě vzal mobilní telefon z kabelky, když vlastně ani zloděj nemá kam utéct. Jenomže já jsem takový strašný introvert a stydím se s lidmi mluvit, tak jsem se vůbec někoho nezeptala, ani jsem to neoznámila panu řidiči autobusu. Dodnes toho lituji. Mobilní telefon byl opravdu nový a stal opravdu hodně peněz. Dodnes by mě zajímalo, kdo tohle udělal. Musela jsem si asi za týden pořídit nový mobilní telefon, protože ho nutně potřebuji, nemůžu být bez mobilního telefonu.

Už mám nový mobil.

Myslím si, že ten zloděj, který ho vzal byl asi ve velké nouzi, protože si jinak nedokážu představit, jak tohle člověk může udělat v uzavřeném prostoru, když nemá kam utéct. Možná byl v zoufalé situaci nebo byl tak drzý, že ho to bavilo. Mnoho lidí krade mobilní telefony, v dnešní době jsou mobilní telefony hodně chytré, že se dají ale i rychle a lehce vystopovat. Věřím, že ten můj ukradený mobilní telefon by taky šel vystopovat, měla jsem od něj všechny doklady, takže by to šlo, jenomže já nešla ani na policii. Zloděj ho jistě prodal a vydělal si pěkné peníze.