Skvělý dárek pro vašeho muže

Když mají naši milí muži narozeniny, nebo jsou Vánoce a my jim chceme koupit dáreček, je to velmi těžké. Muži jsou takoví, že u nich moc nejde snadno určit, co vlastně mají rádi a co by jim udělalo velkou radost. My ženy jsme takové, že chceme jednu věc moc a moc a zkrátka když ji dostaneme, jsme hodně rády http://www.kalendarakci.atlasceska.cz/pripravte-se-na-vanoce-v-aladine-praha-83047/ a dáváme to velmi najevo, což muži nedělají a my tak pak nevíme, jestli jim dárek, co jsme tak dlouho vymýšlely, udělal vlastně radost. Tváří se pořád stejně, a tak je rok co rok těžší a těžší něco pro ně vybrat, protože si dáváme záležet. Ale v nitru je to naším mužům úplně jedno a jsou rádi opravdu za vše, jen tolik nedávají emoce najevo, dámy.

svíčky

To si pamatujte, až budete příště naštvaná, že se vašemu muži nic nelíbí. Věřte, že se jim to líbí, jen nám to neukazují. To je celá věda, takhle fungují muži. Nejlepší je jim dát nějakou pravou mužskou věc. Nějakou hračku, něco, čím si dokážou svou mužnost a budou na to hrdí. Můžete jim darovat erotické masáže pro muže, kde jim masérka provede takové masáže, které jim budou dělat moc dobře a budou šťastní. I když se zpočátku budou tvářit kysele tak uvidíte, že se jim to nakonec bude moc líbit a v hloubi duše se tam budou chtít i vrátit, protože je to velmi příjemné a oni to chtějí hold znovu zažít.

masáž

Můžete svým mužům darovat také nějaký zážitek, nějaký adrenalin, kde se pořádně vyřádí a vybijí svou energii. Třeba jízdu v nějakém moc rychlém autě, motokáry, nebo také myslete na sebe a darujte jim něco, kde budete figurovat i vy. Třeba nějakou masáž (klidně i tu erotickou), nebo pivní či vinnou koupel a podobně. Zajděte si na romantickou večeři, nebo svému muži něco dobrého uvařte a připravte krásný večer společně při svíčkách. Zajděte si na wellness a podobně. Snažte se mu vybrat něco, co víte, že si užije. Vybírejte spíš zážitky než cokoliv jiného, ty si člověk pamatuje na celý život.