Důležité elektro

V dnešní době je elektro velmi důležité a má ho doma opravdu každý. Myslím si, že kdyby neexistovalo elektro, tak tedy nevím, jak bych třeba skladovala různé potraviny. Protože elektro je taky například lednička anebo pračka. Tak mi řekněte, kde byste si třeba nakoupili hodně jídla, kam byste ho uschovali? Kdybyste neměli ledničku? A právě, že právě lednička a další vynálezy jako třeba pračka a další věci jsou tak praktické, že já osobně si bez nich nedokážu představit život. Pamatuji si, jak se nám jednou doma rozbila lednice. Opravdu jsem nevěděla, kam všechny ty potraviny mám dát.

Elektro je potřeba všude.

Máme totiž opravdu velkou rodinu, takže naše lednice má opravdu v sobě hodně jogurtů a dalších mléčných výrobků. A je logické, že tyto potraviny v pokojové teplotě být rozhodně nemůžou. Taky jsem tam měla různé ledové kávy a myslím si, že nevím, co bych dělala, kdybych neměla ledničku třeba celý týden! Naštěstí jsem byla ráda, že nám lednici půjčila máma, která měla jednu lednici ve sklepě navíc a plánovala ji vyhodit. Teď jsem ráda, že jsem alespoň na krátkou dobu mohla využívat provizorní lednici.

Elektro je někdy velmi složité.

A nedokážu si představit, jak to dělali lidé dříve, když ještě neexistovali lednice a další elektro vynálezy. Tehdy ještě logicky nebyly žádné velké technické vynálezy, ty byly až koncem devatenáctého století, takže můžeme být rádi, ve které době vlastně žijeme. Je logické, že každý je na vyspělé elektro hodně závislý, a tak zvyklý, že by si už bez elektra nedokázal představit denní fungování. Co třeba pračka? Jak byste prali prádlo, kdybyste neměli pračku? Jistě, taky je tady možnost, špinavé oblečení vyhodit a je klid, ale já nejsem tak bohatá, abych tohle dělala. Jsem slušná a šetřím přírodu a snažím se dělat všechno pečlivě. Takže si taky cením kvalitního elektra, které nám vědci a vynálezci dali.