Dodávku si můžete pronajmout pro nejrůznější účely

Znáte rozšířené úsloví „S úsměvem jde všechno líp“? Toto heslo razil kupříkladu již za socialismu časopis „Dikobraz“, který začal vycházet v pravidelných výtiscích od roku 1945. My bychom toto rčení jen trochu upravili, a to tak, že namísto slova „úsměv“ vložíme slovo „dodávka“. Máte-li totiž přepravní dodávku k dispozici, máte perfektní dopravní prostředek, s nímž si můžete dovolit podniknout velké množství různých operací:

Vodácká výprava – připojíte-li za dodávku na tažné zařízení přívěs pro převoz lodí, můžete se vypravit všichni společně, např. v rámci osmičlenné výpravy, kamkoli na vodu, kde je tamní terén špatně přístupný. Dodávka s přívěsem se může hodit třeba na horním toku Berounky nebo na Úhlavě, kde je problematické zásobování potravinami a omezené spojení vlakem či autobusem. Výhodou také je, že jste v dodávce všichni pohromadě.

modrá dodávka

Lyžařská výprava – dodávka poslouží i v zimě skupinám lyžařů, kteří společně cestují na delší vzdálenost do hor. Opět je výhodou být všichni v jednom autě, čímž se zlepší organizace volného času, a usnadní se parkování v areálech s omezeným počtem parkovacích míst, protože namísto čtyř nebo pěti aut máte jen jedno.

Stěhování – kdo se stěhuje svépomocí, a chce ušetřit, aby nemusel platit stěhovací firmu, má možnost pronajmout si vůz z půjčovny dodávek v Praze 6 https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha. Dodávka je pro stěhování ideální a navíc můžete využít i stěhování přes noc, kdy je na silnicích minimální provoz, a ve městech bývá obvykle klid.

žlutá dodávka

Vyklízení bytů – podobné je to i s vyklízením bytů, důležité je pouze všechno připravit předem, abyste se nezdržovali rozebíráním nábytku, a pouze nakládali předměty do přistaveného vozu.

Rodinná dovolená – a konečně s dodávkou si můžete dovolit vzít celou rodinu na jednodenní výlet, na prodloužený víkend, anebo na celý týden, kamkoli si vzpomenete, např. do horské chaty v Krkonoších, do atraktivního penzionu na Třeboňsku, do kempu u přehrady na Lipně atp.