Online poslech hudby


Jak je to s cenou?
Mnoho lidí odrazuje od podobných služeb jejich zpoplatnění. Není to tak úplně pravda. Daná aplikace vám může běžet i zdarma, i když tento stav má některé nevýhody.
·        Reklama. Hudba, kterou takto posloucháte, je protkána víceméně opakující se reklamou. Zpočátku vám to nevadí, ovšem časem může vzniknout různě silná alergie.
·        Náhodný výběr. Při poslechu konkrétního alba nemůžete přepínat mezi jednotlivými skladbami, ty se pouštějí zcela náhodně. Většinou je nelze bez omezení ani přeskakovat.
·        Nižší kvalita. Oproti placené verzi ne úplně výrazná, pokud jste běžný konkurent, ovšem ucho náročnějšího posluchače rozdíl nejspíš pozná.
·        Pouze online. Jako plátce si můžete uložené skladby pouštět i v offline režimu, to ale ve verzi zdarma není možné.
poslech hudby
Dobrou zprávou je, že pro začátek máte možnost vyzkoušet si výhody placené verze na nějaký čas zdarma. Pokud o některé z těchto služeb uvažujete, je rozhodně na místě začít právě tím.
Výhody placené verze
Pokud začnete využívat některou z těchto aplikací, zcela se změní vaše vnímání hudby jako takové. Předně máte „pod palcem“ prakticky všechny žánry a interprety, na které si jen dokážete vzpomenout, a to bez nutnosti něco stahovat. Vaše oblíbená hudba z pubertálního období i horké novinky jsou na dosah ruky okamžitě a kdykoliv se vám zamane.
Ovládání je naprostointuitivní a vzhledově připomíná běžný přehrávač hudby, oproti němu ale najdete u každého interpreta také nejpopulárnější skladby, počet lidí sledujících jeho hudbu a možnost poslechnout si playlist obsahující průřez celou jeho tvorbou.
sluchátka v ruce
Aplikace také zaznamenává vše, co posloucháte, takže pokud vám dojdou nápady, je připravena vám nabídnout hudbu podobného žánru od různých interpretů. Mnohdy tak objevíte skutečné poklady nebo zjistíte, že váš oblíbený song má více verzí od různých interpretů. Poslouchat můžete i zvolená žánrová rádia.
Samozřejmostí je funkce umožňující řadit si do pomyslné fronty songy, které chcete poslouchat (a ukládat je), a vytvořit si tak pro každou situaci jedinečný playlist. Můžete tak mít jeden soubor na běhání, jiný pokud pořádáte party a

Publikováno v Nezařazené