Nezávazná zakázka a objednávka

Vždycky jsem chtěla pracovat v práci, která pro mě bude kreativní a bude mít něco společného s grafikou, proto jsem taky byla velice ráda, když jsem novinách našla inzerát, že shánějí někoho do grafického Studia v Prostějově. A navíc bydlím v takové malé vesničce u Prostějova, takže jsem si řekla, že pro mě tato práce bude úplně ideální. Naštěstí jsem byla taky ráda, že i platové podmínky tam byly perfektní, tak jsem si řekla, že to zkusím. Podívala jsem se samozřejmě také na jejich webové stránky Imperialmedia.cz, kde jsou různá Grafická Studia v Prostějově.

Mám ráda čistá studia.

Opravdu se mi líbí jejich webové stránky. Jsou opravdu přehledné, takže se nemusíte bát, že byste se třeba na jejich webových stránkách vůbec nevyznali. A taky hned na webové stránce najdete úvod anebo taky kolonku O nás, kde se můžete dozvědět opravdu hodně informací. Například pro vás připraví opravdu špičkový grafický design. A tohle mě velice zaujalo, protože moje kamarádka právě s tímto měla problémy a chtěla se to naučit. Takže si taky udělala nezávaznou poptávku přes email, že by měla zájem o jejich zakázku. Společnost Imperial-media je opravdu kvalitní Česká reklamní a digitální agentura.

Grafika je i barevná.

Líbí se mi to, protože se taky zabývají s komplexními službami v oblasti grafického designu. A to včetně taky například webových služeb anebo taky dále produkcí a marketingovou komunikací. Taky mají například vlastní fotoateliér, kam dávají reklamní a produktové fotografie, která se jim vždycky zatím povedla. Já jsem v této firmě spokojená a musím uznat, že grafické studio v Prostějově je opravdu kvalitní a kdo bude mít jejich služby, tak se nemusí bát, že by dostal nějakou nekvalitní práci. Mnoho lidí využívá různé grafické emailové zakázky a objednávky, můžou využít i grafické studio v Prostějově. Mě se to hodně líbí, protože mi taky nedělá problém jim dělat reklamu, protože podle mého názoru si Grafické studio v Prostějově zaslouží, aby bylo vidět. Nicméně ale velkou reklamu nepotřebuje, protože už tak má nespočet spokojených zákazníků.