Krása ženy

Každý člověk vnímá krásu nějak jinak. Pro někoho je krása nejdůležitější, která je vnitřní. Pro někoho je zase krása taková, která jde vidět z venku. A nesmí se na mě nikdo zlobit, ale ten, kdo věří pouze na vnitřní krásu, tak ten na lže. Protože kolikrát jsem si dělala jenom pro sebe takový průzkum, kde vyplývalo, že člověk hlavně chce tu krásu vnější. Potom tu vnitřní krásu. Nicméně ale je to taky docela sobecké. Ale hlavně my ženy dbáme na to, abychom vypadaly dobře. Chceme se líbit hlavně samy sobě. Tedy alespoň to mám tak já. Já se chci opravdu líbit hlavně sama sobě. Moje maminka si myslí, že se chci líbit hlavně kvůli mužům. Protože jsem sedm let bez muže a bez nějakého přítele, tak si moje maminka myslí, že chodím ke kosmetičce a ke kadeřnici jenom kvůli mužům. Moje maminka si myslí, že asi pro muže nejsem dost atraktivní. Maminka se stále ptá, proč nemohu najít muže.

Krása má mnoho podob.

Jenomže ona nechápe, že žádného nechci, že mi vyhovuje být sama. Takže všechny ty zkrášlovací procedury, abych byla krásná, dělám pouze pro sebe. S kamarádkami hodně jezdím a taky do wellness Center anebo do nějakých center, kde jsou kosmetické a wellness procedury. Jsem ráda krásná. Krása mě taky zajímá, proto taky prodávám nějakou kosmetiku.

Krása je různá.

Já jsem takový ambasador jedné značky. A hodně mě to baví. Takže si navíc říkám, že vlastně ani nemám na muže čas. Jsem ráda se svým životem a jsem spokojená. Myslím si, že až přijde ten správný čas na muže, tak jsi nějakého najdu, ale momentálně se chci věnovat pouze sama sobě. Protože se říká, že když žena má muže, tak pak už nemá moc času sama pro sebe Nevím, co je na tom pravdy, ale nebudu nic riskovat Mám nyní týdenní pobyt v jednom wellness centru, kde si budu užívat a relaxovat a kde mě kosmetičky udělají zase krásnou. Pro někoho je krása důležitá.