Hry na mobilech

Dostupná zábava

Chytrý mobilní telefon má dnes spousta lidí, protože je to opravdu inteligentní zařízení, na kterém můžeme dělat spoustu věcí. Pořízení něco stojí, ale následně jej používáme klidně každý den třeba tři roky. Proto musíte myslet i do budoucna, aby Vám zakoupené zařízení stále vyhovovalo. Kromě pomoci v zaměstnání či při studiu je to skvělý zdroj zábavy. Můžeme zde třeba mít třeba profil na sociální sítí, kde je spousta příspěvků, které nás budou bavit.

mobilní telefon

Další možností jsou hry, přičemž na této platformě jich existuje spousta, přičemž velká část je na Android i Apple. Výhodou mobilu je právě jeho svoboda, protože můžeme klidně hrát venku, kde široko daleko není elektrická zásuvka. S power bankou nejsme limitování ani výdrží baterie. Mobil má v sobě i různé senzory, takže při hraní letecké hry můžeme pilotovat přes naklánění zařízení. Výběr her je velký, přičemž řada z nich je online, kdy se můžete předhánět s dalšími skutečnými lidmi.

Dostatek výkonu

Abychom si během svého volného času mohli zahrát i náročné hry s propracovanou grafikou, tak to chce dostatečně výkonné zařízení. Samozřejmě záleží, jestli máte hry jako doplňkovou aktivitu či jste čistokrevný hráč. Jako první bychom u herního mobilu měli sledovat kvalitu obrazu a obnovovací frekvenci. Samozřejmostí je dostatečný výkon CPU a GPU, přičemž v dnešní době jsou hodnoty opravdu solidní.

hra na mobilu

Zjistěte však, jak je na tom chlazení, protože při zahřívání výkon klesá. Dále tu máme paměť RAM, přičemž zde je jednoduché pravidlo, že čím více, tím lépe. Když už jsme u paměti, tak zařízení by mělo mít dostatečně velké úložiště, aby se nám na něj vlezla spousta her. Samozřejmě záleží na tom, jaký máte rozpočet, přičemž i za poměrně nízkou cenu se dají koupit mobily, na kterých si zahrajeme spoustu her z obchodu Play a hraní bude stále plynulé třeba na střední detaily. U jednotlivých zařízení si můžeme najít recenze na internetu.