Domácí posezení s výčepem

Každý správný občan České republiky ví, že pivo patří k našemu národu a jen těžko si to dokážeme představit bez něho. Pivo se zde čepuje už mnoho let a má letitou tradici. V České republice najdete nespočet velkých, ale i malých pivovarů, kteří si nechají na pivě záležet. Ovšem v poslední době se u nás rozběhl nešvar, díky kterému začínají pivaři opouštět hospody. Tímto nešvarem není nic jiného než cena za čepované pivo. Ta jde neustále nahoru a zajít si do hospody na pivo, je tak v dnešní době přepych. Pokud tedy už nechcete sponzorovat Vaši hospodu, tak neváhejte a vložte peníze do výčepního zařízení s chlazením https://www.gastroserver.cz/, díky kterému ušetříte a budete mít čepované pivo u Vás doma.

výčepní zařízení

Výčepní zařízení s chlazením Vám přinese mnoho výhod a jednou z nich je právě cena, za kterou si pivo budete doma čepovat. Maloobchodní cena za velkou bečku se pohybuje okolo 1600 Kč, až 2500 Kč a pivo Vás tak vyjde od 16 Kč do 25 Kč. Základní věcí však je, jaký druh piva si koupíte a jaké pivo preferujete. Ovšem, když si spočítáte, že pivo v hospodě stojí od 35 Kč po 50 Kč, tak zjistíte, že ušetřené peníze nejsou vůbec malé.

výčepní zařízení

Na jednom pivu, tak můžete ušetřit i více jak 10 Kč, a to už není vůbec málo. Navíc, můžete domácí výčep i půjčovat a přesouvat podle akcí. Tudíž neutratíte ani na pronájmu, který byste museli zaplatit, když děláte velkou akci. V neposlední řadě si také můžete vybrat druh piva a jeho objem. Nebudete tak vůbec na nic vázaní a bude jen na Vás, co za pivo si koupíte. Jediné, co budete potřebovat jsou všechny narážecí hlavy, které však nestojí moc. Dlouho tedy nepřemýšlejte a rovnou si výčepní zařízení s chlazením kupte. Nejen, že ušetříte mnoho peněz, ale také se Vám výčepní zařízení rychle splatí. Navíc nebudete podporovat hospodského, který na Vás sedře i kůži.