Chcete mít hezké záclony?

New w Roman,Times,serif;“>Většina lidí má v oknech záclony, protože nám poskytují soukromí, ale také mohou být krásným interiérovým doplňkem. Dají se sehnat v mnoha délkách, šířkách, provedeních i barvách. Liší se také způsobem uchycení k tyči.

Někdo preferuje
– kroužky zabudované přímo v zácloně
– nebo se záclony dají pověsit klasicky na žabky

U nás najdete všechno, co je potřeba k zavěšení záclon do oken. Najdete u nás nejen textil – tedy i záclony, ale i doplňky k jejich zavěšení. Záclonová galanterie prima-obchod.cz je pojem, který zahrnuje spoustu věcí, bez kterých se neobejdete, pokud chcete mít v oknech záclony. Nají zde tedy můžete

velká záclona

  • Záclonovky pro řasení horních okrajů záclon
  • Háčky
  • Ozdobné okrajovky
  • Úvazy, kterými stáhnete závěs
  • Kroužky
  • Žabky
  • Spony na závěsy a mnoho dalšího

Záclona není jen o tom pověsit ji – pokud člověk chce, aby záclona nějak vypadala, musí si s tím dát práci. Vyberte si u nás příslušenství k záclonám, a dodejte interiéru svého domova šmrnc. A pokud chcete mít i závěsy, a chcete aby byly originální, použijte na ně střapce. Tento dekorační prvek nenajdete všude.

řasená záclona

Kromě veškeré galanterie pro uchycení a úpravu záclon u nás koupíte i další galanterní zboží. Patří sem třeba šitíčka, věci na vyšívání, šňůrky, tkaničky a mnoho dalšího. Co se týká galanterie jsme obchod s velkým výběrem a velmi širokým sortimentem, který ocení nejedna švadlenka. Při nákupu u nás můžete dokonce ušetřit, protože zbytky zboží dáváme do výprodeje. Najdete zde většinou poslední kousky zipů, stuh a mašlí nebo bavlnek na vyšívání. Protože jde o výprodej zbytků běžného zboží, je samozřejmě za nízkou cenu. Možná tu najdete knoflíky, které dlouho hledáte, nebo vás potěší nějaká ta nit která vám došla. Náš e-shop se vyplatí sledovat.

Díky zboží z našeho e-shopu bude vaše záclona vypadat mnohem lépe. Obšijte ji právě třeba okolo horního okraje ozdobným lemem, vypadá to moc hezky.