Čaj na očistu


Máte rádi čaje? Protože je opravdu hodně lidí, kteří pijí úplně každý den nějaký čaj. Abych se přiznala, tak i já bych se bez čaje už vůbec neobešla. Mám ráda oblíbené čaje, akorát mi nechutnají ovocné čaje, nemám ráda takové ty čaje, které se barví do červena. Proto jsem ráda, že existují také čaje, jako je například detoxikační čaj anebo zelený čaj anebo také rooibos čaj. Tyto čaje si dopřávám opravdu velmi často, někdy i dvakrát denně. Také jsem si koupila čaj, který je lymfatický a odvodňující. Přijde mi, že mám opravdu hodně nateklá lýtka. Někdy si říkám, jestli to třeba nemám z rotopedu anebo z jiného sportu, protože já už kolikrát ani neobléknu nějaké tepláky, které mají našité náplety dole u nohavic.

Sladké čaje nemám moc ráda.

Mám tak veliká výtka, že mě to kolikrát mrzí, že musím nosit pouze jenom pružné elasťáky nebo legíny anebo pružné džíny. A obyčejné tepláky vůbec nenatáhnu. Navíc jsem ráda, že si mohu také dopřát detoxikační čaj, akorát mi vadilo, když jsme byli s kamarády v restauraci, že jsem se tam po obědě a po kávě https://www.prozeny.cz/clanek/pro-zavislaky-na-kave-5-nejcastejsich-chyb-kterymi-si-ji-doma-kazime-delate-je-taky-37097 chtěla dát detoxikační čaj. Bohužel ho tam vůbec neměli, tak jsem si vzala alespoň alternativu zelený čaj s citronem a s limetkou. Dala jsem si do toho ještě dvě lžíce. A myslím si, že i tento detoxikační čaj s citronem, s limetkou a také s medem opravdu krásně dokáže pročistit tělo.

Na čaje jsem dost náročná.

Jsem zvyklá, že právě po těžkém obědě anebo celkově po těžkém jídle si dávám právě zmíněný detoxikační čaj. Podle mého názoru neuděláte chybu, když i vy si oblíbíte nějaký typ detoxikačního čaje, nemusíte ho pít hořký, i když já ho piji hořký. Zkuste také detoxikační čaj s medem, anebo se zmíněným citronem. Podle mého názoru vám tohle zachutná a váš detoxikační čaj vám lépe zachutná. Také je vlastně prima, že detoxikační čaje nebo i různé čaje se prodávají v různých příchutích. Jednou jsem si koupila také zelený čaj s příchutí citronu.

Publikováno v Nezařazené