Autofólie Nanoflms pro tónování autoskel

Nabízíme tři řady autofólií určené pro tónování autoskel:

1. Nanofilms PRO NANO (PN)
2. Nanofilms CARBON NANO (CN)
3. Nanofilms CERAMIC NANO PLUS (CNP)

1. Nanofilms Pro Nano (PN)
okenní fólie, navržena podle nejnovější technologie hloubkově barevného polyesteru.
Barevná stálost, propustnost světla- 5%, 10%, 20%, 35 % a 50%.

červené auto

2. Nanofilms Carbon Nano (CN)
Tyto autofólie jsou vyrobeny z nano – uhlíkových částic. Využívají nejpokročilejší nano karbon technologii. Nano uhlík má oproti většině ostatních fólií větší přínos vůči solárnímu záření právě díky nano uhlíkové technologii. Uhlík blokuje UV i IR záření pro maximální ochranu.

3. Nanofilms Ceramic Nano Plus (CNP)
Je naší nejvyšší řadou s nejlepšími fyzikálními vlastnostmi. Pohltí až 92% světla. Díky keramickým nanočásticím poskytujeme na tyto fólie doživotní záruku. Při výrobě se na autofólii postupně vrství keramické nanočástice. Zaručujeme vyšší odvod tepla, kontrolu oslnění, pohlcení UVA a UVB záření a vysokou IR odrazivost, dále cestující ochrání před širším spektrem ultrafialového záření.

propustnost světla: 5%, 15%, 20%, 35% a 50% a přední stahovací okna v propustnostech 88%

Nabízíme profesionální školení pro každého – toto školení nabízíme jak pro úplné nováčky, tak i ke zlepšení techniky zkušenějším tónovacím firmám. Máme v oboru zkušenosti více než 15 let, vyzkoušeli jsme většinu značek, které jsou na prodej fólie na auto Nanofilms. Naše nejmodernější dílna vám poskytne dostatek prostoru pro výukové či zlepšující postupy.

bílé auto

Proč s námi spolupracovat?
Začali jsme nejprve s tónováním autoskel. Postupem času jsme se chtěli posunout dále, a tak jsme začali nabízet školení, výuku tónování autoskel a rovněž prodáváme autofólie. většina firem vám sice nabídne autofólie, ale nenabídne vám komplexní autoškolení.

Dostanu trvalou podporu?
Ano absolutně!

Dostanu osvědčení o absolvování?
Ano, jakmile se naučíte naše techniky a dokončíte školu, obdržíte oficiální certifikát od Nanofilms institutu.