Za špatnou erekcí může stát špatný jídelníček

Erekce je pro muže samozřejmě důležitá. Umožňuje mu vykonávání pohlavního styku a dalších sexuálních aktivit. Pokud se nedostaví nebo s ní má muž problémy, může to zanechat velmi neblahé důsledky na jeho psychickém stavu. Je ovšem pravdou, že tyto problémy řeší spoustu mužů. Obvykle většina z nich řeší tento problém tím, že si nechají napsat od doktora viagru nebo si zakoupí nějaké volně dostupné léky, které by jim měly od tohoto problému pomoci. Ale někdy vám může pomoci daleko méně.

S vaší erekcí je totiž provázaná vaše životospráva. Konkrétně máme na mysli váš jídelníček. Jídlo, které denně přijímáme ovlivňuje celé vaše tělo. Proto všichni odborníci tak apelují na to, aby byl váš jídelníček zdravý a vyvážený. Moc dobře vědí, že když tomu tak nebude, dostaví se u vás dříve nebo později problémy. A v tomto případě může být jedním z těch problémů porucha erekce.

alkohol

Konzumujete pravidelně alkohol? Pokud chcete zlepšit svůj sexuální život, rozhodně byste se mu měli vyhýbat. Tvrdému alkoholu určitě, alkohol jako víno a pivo alespoň výrazně omezit. Stejně tak byste z jídelníčku měli vyřadit tučné věci a smažené věci. Dát si každý den řízek nebo smažený sýr opravdu u není základem dobrého jídelníčku. Jako tepelnou úpravu volte raději dušení, vaření nebo pečení. Vhodné je i restování, kdy se nepoužívá takové množství oleje, jako u smažení.

vejce

Vyhýbejte se také výrobkům s vysokým obsahem soli. Za tohle vám ostatně poděkuje i váš krevní tlak. Při kupovaných šunkách si hlídejte, kolik mají soli a dalším přesoleným uzeninám se raději vyhýbejte. Dbejte na to, abyste za den přijmuli vysoký obsah vlákniny. Tu najdete v celozrnných výrobcích, ovoci, zelenině. Vláknina je skvělou věcí pro vaši životosprávu a taky pro vaše trávení. Pokud se zajímáte o toto téma více, mrkněte se na článek Jak zlepšit erekci Erectmax.cz.